Balon Süsleme Çeşitleri – Balon Süsleme Hizmeti

Balonlarla yaptığımız çeşitli çalışmalarla; açılış, kutlama, düğün, doğum günü gibi özel gün ve etkinliklerinizde, organizasyon alanlarını renklendiririz.

Zincir balondam yapılan birçok çeşit süsleme ile mekanlarınız renngarenk bir görüntü kazanır. Zincir balonlar ile yapılan balon süslemeler, balonun rahat şekil alabilme özelliği ile alanların özelliğine göre üretime müsait bir yapı oluşturu. Balon süslme hizmetimiz içinde yer alan çeşitli özel uygulamalar : Kapı tak balon, ayaklı tak balon, nazar boncuğu balon, kalp balon, fiyonk balon, balon tüneli, balon duvarı, sütun balon, balon yağmuru, balonlarla yazı ve balondan şekliler (Kuğu balon, balon ağaç, palmiye balon, yıldız balon, ahtapot, yıldız balon,  balondan çeşitli figürler)  gibi balonla yaptığımız bir çok şekil ve figürün yanında, müşterilerimizin tasarılarından da alışılmışın dışında balondan şekiller üretiyoruz. Balon süsleme hizmetimizin kullanıldığı çeşitli orgnizasyonlar : Gemi indirme törenleri, doğum günleri, sünnet, nişan, düğün, bebek odası süslemeleri, süpriz organizasyonlar, süpriz teklifler, ilginiç ve farklı bir armağan gibi bir çok nedenle bizleri arayabilirisiniz. Uzman ekibimiz isteklerinize her zaman cevap verir.

Organizasyon mekânında göz doldurması ve estetik görünümü açısından balonla yapılan süsleme çalışmaları özel günlerin vazgeçilmezlerinden biridir.

Yorumlar

6 Yorum to “Balon Süsleme Çeşitleri – Balon Süsleme Hizmeti”
 1. Gökhan diyor ki:

  merhabalar ben temmuz ayında iki tane kugu olan balonlu bı dugun gırısı kapısı yaptırmak ıstyrm bunun resmıde mevcut sıtesınzde bu urunun fıyatı nedır

 2. Hüseyin ŞAKAR diyor ki:

  İyi Günler.
  Çanakkale-Gelibolu da yaşamaktayım. Sitedeki resimlerdeki balon süslemelerini yapmayı öğrenmek istiyorum şubeniz gibi veya kurs verebilir misiniz. Şahsım Gelibolu da Yarımadaspor kulübünde ücret almadan atış antrenörlüğü yapıyorum ve emekli albayım kayın biraderim organizasyon işi yapmak istiyor ona yardımcı olmak için bu işi öğrenmek istiyorum. Balon yapamayacağını düşünüyor bende boş zamanlarımda balon süsleme konusunda ona yardımcı olmak istiyorum. Balon süslerinizi çok beğendim. Cevap verirseniz sevinirim olumlu veya olumsuz fark etmez şimdiden teşekkürler….

 3. Bonne continuation pour ton blog que je continue à suivre réguliérement. Carla Jerrie Dow

 4. Yeah. that’s what I was exploring for.. thanks. Gerry Claudius Dorweiler

 5. A good blog! I will bookmark a few of these.. Dorine Morie Alfeus

 6. Um bom blog! Vou marcar alguns deles .. Sunshine Pauly Christyna

Yorumunuzu Bırakın

Sayfa hakkında yorum yapın...
ve eğer yorumunuza fotoğrafınızı eklemek isterseniz bir avatar alın!

XHTML: Bu kodları kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>